WARUNKI REZERWACJI I POBYTU

ZAKWATEROWANIE, WYKWATEROWANIE, DOBA HOTELOWA, ZASADY PŁATNOŚCI

KONTAKT Z BIUREM PRZED PRZYJAZDEM
Najpóźniej dzień przed przyjazdem prosimy o kontakt w celu ustalenia orientacyjnej godziny przyjazdu, wtedy też przekazujemy Państwu numer telefonu do naszego pracownika, który wprowadzi Państwa do apartamentu.

ZAKWATEROWANIE
W dzień przyjazdu kontaktują się Państwo z naszym pracownikiem w celu ustalenia szczegółów zakwaterowania.
Zakwaterowanie powinno nastąpić w godzinach od 15.00 do 21.00. Zakwaterowanie po godzinie 21.00 wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 50 PLN brutto. Kwaterowanie po 22.00 to dodatkowy koszt w wysokości 100 PLN.

PŁATNOŚĆ
Nasz pracownik przekazuje Państwu klucze do apartamentu, wtedy też wpłacają Państwo resztę opłaty za wynajem. Płatność można uiścić kartą bądź gotówką. Od naszego pracownica otrzymacie Państwo potwierdzenie KP. Po otrzymani płatności wystawiamy paragon, który można odebrać w biurze firmy Norda Sp. z o. o. pod adresem ul. Sieradzka 78, 98-320 Osjaków. Na życzenie klienta wystawiamy FV, którą wysyłamy pocztą elektroniczną.

WYKWATEROWANIE
Dzień przed Państwa wykwaterowaniem prosimy o kontakt z biurem Norda Sp. z o. o.. W celu ustalenia szczegółów zdania apartamentu. Wykwaterowanie powinno nastąpić w godzinach od 7.00 do 11.00. Wykwaterowanie przed godziną 7.00 wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 50 PLN brutto.

WYDŁUŻENIE DOBY HOTELOWEJ
Doba hotelowa w naszych apartamentach trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00 następnego dnia. Dla Państwa wygody istnieje możliwość wydłużenia doby, o ile pozwala na to kalendarz rezerwacji w danym apartamencie. Wydłużenie doby hotelowej o godzinę, półtorej jest bezpłatne. Znaczne wydłużenie doby hotelowej jest dodatkowo płatne, koszt takiej usługi wynosi 1/2 opłaty za dobę pobytu.


WARUNKI POBYTU W NASZYCH APARTAMENTACH


ZABEZPIECZENIE NA WYPADEK ZNISZCZEŃ
W przypadku niektórych rezerwacji Norda Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do nałożenia kaucji na wypadek potencjalnych zniszczeń. Klient ponosi odpowiedzialność finansową za wszelkie zniszczenia dokonane w apartamencie i jego wyposażeniu. Opłatę w wysokości 150% wartości zniszczonego mienia należy pokryć najpóźniej w dzień wyjazdu.

KLUCZE, KARTY DOSTĘPU, PILOT DO BRAMY GARAŻOWEJ
Klucze, karty dostępu, piloty do bramy garażowej powinny zostać zwrócone w momencie wykwaterowania w takim stanie w jakim Państwo je otrzymali. W przypadku zniszczenia lub zgubienia jednej z wymienionych rzeczy, klient zobowiązany jest uiścić opłatę za każda z nich w wysokości:
a. klucz ( wymiana zamka) - 400 PLN
b. karta dostępu - 250 PLN (apartamenty Sea Towers w Gdyni)
c. pilot do bramy garażowej - 200 PLN

OPŁATA ZA PARKING  I WYDANIE PILOTA DO BRAMY GARAŻOWEJ
Opłata za parking wynosi 50 PLN za dobę. Chęć korzystania z miejsca postojowego trzeba zgłosić przed przyjazdem. Opłata za parking jest doliczana do  opłaty za nocleg i pobierana przy zakwaterowaniu. Pilot do bramy garażowej wydawany jest wraz z kluczami do apartamentu przy zakwaterowaniu. 

WI-FI, TELEWIZJA
W naszych apartamentach jest dostęp do Internetu za pośrednictwem Wi-Fi oraz telewizji. Wszelkie problemy z ich działaniem należy zgłaszać do biura Norda Sp. z o. o.. Postaramy się naprawić problem tak szybko jak to tylko możliwe. Przerwy w dostawie Internetu, telewizji nie będą refundowane i nie są podstawą do obniżenia opłaty za pobyt.

ORGANIZOWANIE IMPREZ, CISZA NOCNA
Organizowanie imprez w naszych apartamentach jest zabronione. Klienci zobowiązani są przestrzegać CISZY NOCNEJ w godzinach od 22.00 do 6.00. Nieprzestrzeganie ciszy nocnej w naszych apartamentach wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości500 PLN.

PALENIE TYTONIU
W naszych apartamentach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Za złamanie tego zakazu klient będzie obciążony kwotą w wysokości 300 PLN.

POBYT ZWIERZĄT
Za pobyt zwierzątpobieramy opłtę w wysokości 30 PLN za dobę, z tym że ich obecność powinna być zgłoszona (wiek, waga  i rasa psa) w momencie dokonywania rezerwacji. Właściciel zobowiązany jest pozostawić w stanie niewskazującym na pobyt zwierzęcia.

SKRÓCENIE POBYTU 
W przypadku opuszczenia apartamentu przed planowanym terminem wyjazdu nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane, wcześniej opłacone dni.


ZASADY ANULOWANIA REZERWACJI


Zasady anulowania rezerwacji w ofercie STANDARD dokonanej przez stronę www.nordaapartamenty.com:
- zasady anulowania zgodne z wybraną ofertą i terminem rezerwacji
Zasady anulowania rezerwacji w ofercie BEZZWROTNEJ dokonanej przez stronę www.nordaapartamenty.com:
-zaliczka nie podlega zwrotowi.

UWAGA: Rezerwacje dokonane za pośrednictwem portalu booking.com anulowane są na zasadach określonych na stronie hotelu na booking.com oraz w potwierdzeniu rezerwacji z booking.com.
Dokonując rezerwacji jednego z naszych apartamentów, akceptujecie Państwo wszystkie powyższe warunki rezerwacji i pobytu.

DANE OSOBOWE
Dokonując rezerwacji na naszej stronie internetowej wyrażacie Państwo zgodę na umieszczenie Waszych danych osobowych w naszej bazie klientów. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji, ułatwieniu przy kolejnych rezerwacjach oraz w celach marketingowych zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997.
design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl