O nas

 

Jesteśmy niedużą firmą działającą na rynku hotelowego wynajmu nieruchomości już od 10 lat.  

Nasza firma to młody zespół otwartych i rzetelnych osób, które są ustawione frontem do klienta.  Co nas wyróżnia spośród konkurencji? Przede wszystkim zależy nam na wygodzie naszych klientów, od złożenia rezerwacji po wykwaterowanie z apartamentu.

Po pierwsze: SPRAWNE ZAKWATEROWANIE – nasz pracownik kwateruje gości na miejscu w apartamencie, udziela wszelkich niezbędnych informacji. Nasi pracownicy kwaterują gości bezpłatnie do godziny 21.  Za dodatkową opłatą możliwe jest też zakwaterowanie po tej godzinie.
 

 

Po drugie: UDANY POBYT – jeśli będziecie mieli Państwo jakikolwiek problem w trakcie pobytu w jednym z naszych apartamentów, nasz pracownik w możliwie najkrótszym czasie postara się pomóc w jego rozwiązaniu.

Po trzecie BEZPROBLEMOWE WYKWATEROWANIE – nasz pracownik odbiera klucze od gości na miejscu w apartamencie, na życzenie wystawiamy Fakturę VAT.


Dlatego jeśli szukają Państwo komfortowych noclegów nad morzem, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Proponujemy wynajem apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach w Trójmieście.

 

Dysponujemy pięcioma apartamentami w samym centrum Gdyni. Jeden z nich położony jest na rogu prestiżowej ulicy Świętojańskiej i Skwerku Kościuszki, a cztery mieszczą się w niezwykle nowoczesnym Sea Towers, będącym najwyższym budynkiem mieszkalnym w Polsce, leżącym nad samym brzegiem morza, w sercu Gdyni.

 

Jeśli szukają Państwo noclegu w centrum Gdańska,

w jego zabytkowych dzielnicach, to oferujemy pięć apartamentów znajdujących się w samym centrum Gdańskiej Starówki. Jeden z nich leży przy najpiękniejszej ulicy Gdańska – ulicy Mariackiej.
Proponujemy również wynajem komfortowych apartamentów w Sopocie. Mieszczą się one niedaleko popularnego Monciaka i słynnego sopockiego molo.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy noclegi w doskonałych lokalizacjach. Wynajem jednego z naszych apartamentów to najlepsza alternatywa dla noclegu w trójmiejskim hotelu. W cenach niższych niż pokój hotelowy, oddajemy Państwu do dyspozycji ekonomiczną i atrakcyjna ofertę noclegów. Zyskują Państwo znacznie większą przestrzeń, w pełni wyposażoną kuchnię, TV, dostęp do Internetu oraz lokalizację zazwyczaj o wiele lepszą od lokalizacji hotelu.

 

Wszystkie apartamenty zaprojektowaliśmy, kładąc duży nacisk nie tylko na ich funkcjonalność,


lecz także wystrój, by zapewnić naszym gościom wygodny nocleg, z którego będą zadowoleni. Na Państwa życzenie zapewniamy przejazd z lotniska i wniesienie bagaży do apartamentu. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do turystów, lecz także do osób, które przebywają w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie służbowo. Chętnie gościmy rodziny z dziećmi. Akceptujemy zwierzęta. Wystawiamy faktury VAT. Akceptujemy Kartę Dużej Rodziny. Rabat, na noclegi, z tytułu karty KDR wynosi 10%. Rabat dotyczy tylko osób posługujących się swoją kartą. 

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl